home Nezařazené Brigáda nemusí být jen pro studenty

Brigáda nemusí být jen pro studenty

Nastává letní čas, období brigád, kdy si téměř každý student snaží přes prázdniny nějaké koruny vydělat. Častokrát je však brigáda spojována jen jako s přivýdělkem pro studenty, což je mylné. V dnešní době mnoho firem hledá pracovníky nejen na jednorázové, krátkodobé, ale i dlouhodobé práce.  Přestože nalézt brigádu či práci není v dnešní době vůbec snadné, značnou výhodou personální agentury je, že se rozhlíží za vás a její snahou je nalézt pro vás ideální brigádu dle vašich přání. Zkuste tedy využít této příležitosti a s pomocí personální agentury se spolehnout na silného partnera při hledání. Zkuste inovativní personální agenturu Žirafu.cz

Brigáda na léto
Brigáda na léto

Brigáda s pozitivní motivací

Žirafa si zakládá nejen na lidském přístupu, ale i tom individuálním, který se orientuje na klienta. Brigáda u Žirafy.cz vyžaduje spolupráci obou stran, čestné jednání a zaměřuje se na pozitivní motivaci.  Navíc může nabídnout díky celostátní síti poboček a spolupráci s personalisty ze všech krajů, přivýdělek opravdu pro každého a všude. Brigáda nemusí být nedostupným snem. Ať už jste studentem nebo dlouhodobě nezaměstnaní, zkuste se obrátit na zkušené pracovníky ze Žirafy.cz.

brigáda

I brigáda může mít benefity

Navíc vás v případě dobrých pracovních výsledků čekají různé benefity. Pracovníci Žirafa.cz totiž věří, že právě to je tím správným přístupem, aby byly obě strany se spoluprací spokojené. Pokud dojíždíte a brigáda není v místě vašeho bydliště, je také možnost příspěvku na dopravu, abyste mohli dojíždět i na větší vzdálenost. Velmi výhodným bonusem je taktéž pojištění odpovědnosti, díky kterému se nemusíte obávat ani menší nehody. To rozhodně není u brigády zprostředkované personální agenturou samozřejmostí. Zkuste si v létě spolupráci s Žirafou.cz.

 

 

Napsat komentář