home Zprávy Autopůjčovna – skvělá volba na výlet

Autopůjčovna – skvělá volba na výlet

Co takhle vyrazit s celou rodinou na krásný víkendový výlet do daleké přírody a odpoutat se od každodenního víru velkoměsta? Jistě krásná představa každého z vás, báječný odpočinek, krásná příroda a hlavně celá rodina pohromadě. A jak se na takovéto místo vlastně dostat? Vzít vaše malé ratolesti, nasednout do auta a vyrazit stovky kilometrů do přírody je určitě velmi příjemné. Nicméně, pokud váš automobil není zrovna nováček dnešní generace, může se snadno stát, že dalekou jízdu díky špatnému technickému stavu nezvládne. V takovémto případě nastává návštěva specializované autopůjčovny, se kterou budete mít po starostech.

Autopůjčovna SIT Automotive

Autopůjčovna je specializované pracoviště, které poradí a nabídne kvalitní vozy přesně pro vás. Nabízí krátkodobé i dlouhodobé pronájmy vozidel, včetně přistavení automobilu na konkrétní místo.

Pokud hledáte špičkovou autopůjčovnu, zavítejte do SIT Automotive v Praze, která je součástí společnosti SIT Travel s. r. o., která má v oblasti cestovního ruchu tradici již 25 let.

Autopůjčovna SIT Automotive

SIT Automotive je novou českou firmou v oblasti pronájmů vozidel v bezvadném stavu na výlety či dovolené pro celou rodinu. Nabízí automobily prémiové značky Mercedes Benz, které zvládnou výjezd i do hor a to za jakéhokoliv počasí. Mají ve výbavě klimatizaci, automatickou převodovku, GPS navigaci, vyhřívaná sedadla a českou dálniční známku.

O vozidla se v žádném případě nemusíte bát. Autopůjčovna za vás zajistí také havarijní pojištění, obutí kvalitními pneumatikami a dokonce i po domluvě výjezd do zahraničí v rámci Evropské unie.

Autopůjčovna  SIT Automotive nabízí pronájem za nejlepší ceny v celé Praze s víkendovou akční nabídkou, kterou ocení rodiny, které si po náročném týdnu rádi odpočinou a vyjedou pryč z města.

Hledáte-li kvalitní autopůjčovnu, nebojte se oslovit firmu, která ví, co doopravdy dělá a umí se vším poradit.

SIT Automotive – Jezdím s úsměvem.

Napsat komentář