home Vaše zkušenosti, Zprávy Automyčka tak trochu jinak

Automyčka tak trochu jinak

Při vyslovení slůvka „automyčka“ se většinou člověku vybaví ona anonymní budova vedle každé druhé benzínové stanice, v které se pár obrovských rotujících kartáčů prohání po laku vašeho plechového miláčka. Může se tak lehce stát, že z podobné očisty nevyjde váš automobil zrovna bez úhony. Nejčastějšími problémy bývají poškození laku nebo plastových částí karoserie. Jak se tomu ale vyhnout? Ne každý má čas a možnosti, umýt si auto pečlivě doma sám.

Automyčky Express
Automyčky Express

Ruční mytí je tu pro každého

Individuální přístup směrem k zákazníkovi slavil vždy úspěch a tak bylo jen otázkou času, než někdo využije chybějící díru na trhu i v segmentu automyček. Nejen pokud máte exkluzivní drahý vůz, jistě byste mu rádi dopřáli tu nejlepší možnou péči. Ruční Automyčka Express je jedinečným řešením, které v sobě spojuje výhody individuálního přístupu a pečlivého provedení. Pracovník myčky není stroj a každému vozu se tak může věnovat zcela individuálně a zaměřit se na potřebná místa. Neunikne mu tak jediný zaschlý hmyz na kapotě a jediná mastná skvrnka. Váš automobil dostanete zpět v tom nejčistším možném stavu.

Kromě mytí i spousta dalších služeb Automyčky Express

Ruční Automyčka Express však může být i něčím jiným, než jen místem, kde vám dokonale ošetří lak vašeho vozu. Zkušení pracovníci dokáží vysát a vyčistit celý interiér vozu. Speciálními přípravky ošetřit plastové lišty a součásti v interiéru i vně vozu. Naimpregnovat kožené čalounění, takže bude pružné a nebude vysychat. Třešničkou na dortu je pak čistění klimatizace a osvěžení interiéru příjemnou antibakteriální vůni. Spektrum služeb je zkrátka široké a s individuálním přístupem si každý vybere to, co jemu a jeho vozidlu bude přesně vyhovovat. Za podobně pečlivou pravidelnou péči se vám váš automobil jistě odmění nejen krásným vzhledem, ale i dlouhou službou.

3 thoughts on “Automyčka tak trochu jinak

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *