home Zprávy Automyčka Express je šetrná k laku

Automyčka Express je šetrná k laku

Pod pojmem „automyčka“ si většina z nás vybaví budovu u benzinové stanice, kam s vozem zajedeme, rotující kartáče jej umyjí a poté prostor s čistým autem opustíme. Zní to jednoduše, ale má to háček. Takovéto mytí nebývá šetrné k laku a plastům, proto se nedoporučuje jej absolvovat příliš často. Jak se tomu vyhnout, aniž byste museli jezdit se špinavým autem? Další variantou je ruční mytí.

Ruční mytí v automyčce Express

Ne každý má čas a možnost umýt si auto sám. Ruční mytí ale nemusí nutně znamenat mytí svépomocí. Automyčka Express přichází s inovativním přístupem a na svých pobočkách ve velkých nákupních centrech nabízí šetrné ruční mytí s největší pečlivostí. Obrovskou výhodou je individuální přístup k zákazníkovi. Sami si zvolíte, jaké kroky údržby požadujete, a na spoustě věcí se lze domluvit.

automycka-express

Během mytí auta si vyrazte na nákupy

Když přijedete do Automyčky Express v některém z nákupních center, zvolíte si mycí program a s pracovníky se domluvíte na vašich požadavcích. Auto zde necháte a můžete vyrazit. Kam? Třeba na nákupy, na oběd či obchodní schůzku. Jakmile bude vůz umyt, zase si jej vyzvednete.

Automyčka Express je záruka pečlivosti

Pracovník myčky není automat, proto se můžete těšit na velmi pečlivé umytí vozu. Každému autu se zde věnují s maximálním nasazením a mohou se zaměřit na to, co je potřeba. Bývají to především zaschlý hmyz na kapotě a předním skle, různé mastné skvrny a hůře přístupná místa. Kromě naletění laku a umytí oken si můžete vyžádat i kompletní očistu interiéru, impregnaci čalounění či vyčištění klimatizace.

Starost o firemní vozový park

Během mytí je auto pod dohledem kamer, nemusíte se tedy ničeho bát, ani mít strach o věci, které jste případně ve voze nechali. Majitelé firem si mohou domluvit péči o jejich vozový firemní park. Automyčka Express má speciální program pro firmy ─ běžný servis, mytí, výměna provozních náplní, zapůjčení náhradních vozů… Ušetříte si spoustu starostí.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

 

 

2 thoughts on “Automyčka Express je šetrná k laku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *