home Zdraví Automaty na vodu a barely

Automaty na vodu a barely

Tradiční nádobou na pramenitou vodu je objemný barel. To je obecně známá věc. Napadlo vás však někdy proč? Důvodů je hned několik.

Automaty na vodu

Barely mají velmi univerzální objem 18,9l. Pasuje tak do každého automatu, který je pro barelovou vodu uzpůsobený. Nejčastěji je jeho místo v horní části přístroje, kde jej stačí pouze našroubovat. Voda dále teče do zásobníku, kde se buď zchladí, nebo ohřeje. U kvalitního dodavatele navíc můžete počítat s tím, že voda bude skutečně krystalicky čistá a kvalitní. Automaty na vodu jsou v současnosti nejenom užitečné, ale také velmi spolehlivé i stylové. Výrobci si na moderním zpracování dávají skutečně záležet. Důkazem jsou i ergonomická stolová řešení.

Velká zásoba vody

Objem 18,9l je velkou zásobou vody pro celou rodinu, a to na velmi dlouhou dobu. Stejně tak při každodenním používání v průměrné kanceláři o čtyřech lidech. Automat lze využít i například na skladech nebo v jiných průmyslových prostorech.

Ekologie

Co by vás už ale možná nenapadlo, je fakt, že barely mají i svoji ekologickou funkci. U většiny dodavatelů jako Crystalis jsou totiž vratné. To znamená, že po důkladné dezinfekci jsou vždy vráceny zpět do oběhu. Nebudou se tak po vzoru klasických PET lahví na skládkách hromadit. Redukce plastů je mimochodem v současnosti celosvětově velmi řešená otázka. Věřte, že odpad plastů na skládkách, může být ve velkých městech až v tunách. To je pro životní prostřední velký problém.

Univerzální využití

Barel má navíc velmi univerzální využití. Vezměte si ho s sebou na chatu, zahradu nebo třeba dovolenou. Pořádná zásoba kvalita vody je zkrátka třeba všude.

Pro více informací o pramenité vodě a automatech na vodu pokračujte na http://crystalis.cz/.

Napsat komentář