home Zprávy Automaty espresso vykouzlí kávu jako z kavárny?

Automaty espresso vykouzlí kávu jako z kavárny?

Automaty espresso i do vaší kanceláře. Máte na stole hromadu lejster a oči se vám zavírají? Pak je čas na kávu, jelikož odpočinek nebo spánek nepřipadá v práci úvahu. Kávu oceníme v mnoha situacích a většina lidí si jeden nebo více šálků denně ráda dopřeje. Někteří jsou na ní téměř „závislí“ a bez ní tak dobře nefungují, nebo mají alespoň ten pocit. Každopádně dobré kafe potěší i chuťové buňky a je příležitostí k malé pauze.

Automaty espresso
Automaty espresso

Pít či nepít? Automaty espresso rozhodnou

Pravidelné pití kávy v rozumném množství dnes nezavrhují ani odborníci. Většině lidem tento nápoj neškodí, naopak. „Nakopne“ nás k většímu výkonu a dodá energii, povzbudí díky obsahu kofeinu a antioxidanty tělo chrání před volnými radikály.

Automaty espresso skvělá káva

Pili jste doposud kávu z automatu jen z nouze, protože vám nechutnala? Pak jste asi nenatrefili na ten správný kávovar. Automaty espresso od Nápojové Ambulace připraví během chvíle špičkovou kávu třeba i u vás doma nebo v práci. Za dobrým espressem už nemusíte pokaždé vyrazit do oblíbené kavárny, jelikož to „leze do peněz“ a většinou není ani čas.

Automaty espresso domů nebo do práce

Automaty espresso nejsou jen výsadou restauračních zařízení, stávají se stále častějším vybavením domácností nebo firem. Pokud totiž ochutnáte kvalitně připravenou kávu, nebude se vám chtít slevovat ze svých standardů a začnete uvažovat o tom, jaký automat byste využili doma, aby bylo lahodné espresso vždy po ruce.

Technologie kávových kapslí

Díky technologii kapslí dokážou automaty espresso vykouzlit opravdu lahodný nápoj vždy stejné chuti a kvality. Nemusíte být žádní odborníci, stačí vám naučit s přístroj obsloužit a většinou je to snadné. Kapsle obsahují kvalitní kávu v přesně odměřeném množství, navíc hermeticky uzavřenou před vnějšími vlivy. Vlastní příprava probíhá uvnitř kapsle, vylouhuje se maximum chuti i aroma, eliminuje možnost lidské chyby a navíc je to proces hygienický.

2 thoughts on “Automaty espresso vykouzlí kávu jako z kavárny?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *