home Móda a Styl Army tričko, dlouhé, krátké, na tělo i volné, zkrátka v každé podobě

Army tričko, dlouhé, krátké, na tělo i volné, zkrátka v každé podobě

Podobně jako je tomu u ostatních částí oblečení, mají také trička své různé styly a střihy. Můžeme je rozdělit na trička s dlouhým a trička s krátkým rukávem. Použití nebo i výběr Army triček už pak záleží jen na nás. Mohli bychom trička dělit i na trička na ven, na sport či funkční trička. Army trička s vojenskou tématikou a Krav Maga trička jsou speciální kategorie. Díky faktu, že se jedná opravdu o nejrozšířenější formu vrchní části oblečení, je opravdu z čeho vybírat. Variant, potisků a barev je velká spousta, stejně tak i střihů. Můžeme si pořídit triko na tělo, které dobře odvádí pot a je skvělé, pokud chceme zůstat v teple, nebo naopak volnější triko, které se možná o trochu lépe hodí do společnosti. Vhodný motiv udává stav naší mysli i směr života. Army styl, to je životní postoj, ve kterém se cítíme dobře.

Pozor, modernizace přichází

Internetový obchod ARMYTRIKA.CZ nabízí širokou škálu Army triček a dalších kousků oděvu. Graficky jsou navrženy tak, aby vám padly do oka, a díky použitým technologiím jsou dostupné za nejlepší možnou cenu v České republice. Trička s vojenskou tématikou sledují módní styl a nové produkty jdou prostě s dobou. Military motivy, Krav Maga trika, ale i různé fanouškovské, vtipné a kontroverzní motivy, dodají do vašeho života patřičný nadhled a vtip. Své favority zde najdou i všichni milovníci zbraní, airsoft, post-apo, zombie i sci-fi témat. Vybere si zkrátka každý.

Nadčasová bavlna

První trička se dělala jen z bavlny a tento materiál je prostě nadčasový. Bavlna, která je 100 % je prostě stále in. Pro tento druh použití je bavlna naprosto skvělá volba. Přirozeně větrá, je velmi tvárná, příjemně se na tělo nosí, dobře se pere a skrývá v sobě obrovské možnosti v oblasti barev, střihu i potisku. Po vynalezení umělých vláken se často začala bavlna kombinovat s polyesterem. Trička jsou pak víc elastická v kombinace s elastanem a mají zkrátka jiný účel. Termotrika tak trochu podléhají snaze dobývat svět. Bavlna ale jistě nezestárne a nikdy se neomrzí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *