home Obrázky Mini notebook pro všechny příležitosti

Mini notebook pro všechny příležitosti

Pořiďte si kamaráda kapesní velikosti a vezměte ho všude s sebou. Teď není řeč o ufňukané čivavě, třesoucí se jako želé, ale o malém mininotebooku, který vám nebude na cestách zabírat místo, ale přitom si s ním užijete stejnou zábavu jako s klasickým notebookem. Mininotebooky jsou s úhlopříčkou obrazovky 11“ a váhou kolem 1,5 kilogramu opravdu cestovní velikosti, takže je snadno převezete nebo odnesete jinam.

Jak by se vám například líbilo pracovat na „domácím úkolu“ z pohodlí vašeho gauče? Nebo venku z houpací sítě?

Mini notebook si prostě odnesete, kam potřebujete a pracujete, jak chcete. Zvládne všechny základní aplikace a k tomu i méně náročnější počítačové hry. Mininotebooky mají opravdu praktické uplatnění a navíc jsou vzhledově velmi elegantní. Kromě asistenta tedy získáte i elegána se vším všudy.

Zábava sbalená na cesty 

Takový mininotebook má výdrž kolem 6 hodin, některé vymakanější kousky ale zvládnout jet v kuse i 9 hodin. Zatímco HDMI není „povinnou“ výbavou každého mininotebooku, připojení na internet přes wi-fi ano. Surfování nikdy nebylo snadnější a rychlejší. Na aplikace, hry, programy a filmy vám většina mininotebooků nabídne velikost pevného disku kolem 32 GB, což pro někoho může být málo. V takovém případě si buď můžete pořídit mininotebook s větší pamětí až do 256 GB, nebo připojit externí disk do USB portu. Grafická karta v mininoteboocích  (či utralbooku) má většinou sdílenou paměť. Ačkoliv k mininotebooku nepotřebuje ani myš, protože všechno zvládnete přes touchpad, lze sehnat i takové, které mají dotykové displeje. S ním se vám mininotebook bude snadněji ovládat. Mininotebooky jsou praktické především pro lidi, kteří hodně cestují, ale potřebují mít neustále notebook u sebe. Důležité je, že i mininotebook je výkonný, rychlý a přesný a přitom lehký a skladný, snadno se s ním manipuluje. Udělejte z něho svého parťáka na cestách a určitě nebudete litovat.

Napsat komentář